R&D Study Services  (RDSS)       E-Mail: info@rdss.org      Address: PO Box 173, Tehran 14195, Iran      Phone: +98 (21) 440 30 410      Fax: +98 (21) 89 773 779  
   
به سامانه مؤسسه رویش و دانش خوش آمدید                                                                                                                                                                             امروز 
منوی اصلی
 
 
نگرانی های کورونایی دانشجویان متقاضی تحصیل در هلند
نگرانی های کورونایی.jpg (567×96)

دانشجویانی که قصد دارند تحصیلات خودشان را در سال تحصیلی آینده در دانشگاههای هلند آغاز کنند به علت شرایط حاکم بر کشورهای اروپایی و نیز محدودیتهای ایجاد شده در ارتباطات بین المللی دچار سردرگمی هستند. دو پرسش فوری و مهم و پاسخ به آنها به این شرح است:

پرسش اول: آیا این احتمال وجود دارد که سال تحصیلی آینده در ماه سپتامبر آغاز نشود بلکه بعداً انجام شود؟

پاسخ: این یک احتمال است، اما بستگی به تحولات در شرایط فعلی دارد. در حال حاضر انتظار داریم سال تحصیلی در هلند دقیقاً طبق برنامه ریزی در سپتامبر سال 2020 آغاز شود. اگر وضعیت کورونا تا آن زمان بهبود نیافت ممکن است از امکانات دیگر (به عنوان مثال آموزش آنلاین) کمک گرفته شود. البته این به معنای آن نیست که به دانشجو ویزا داده نشود بلکه منظور گذراندن بخشی از آموزشها به صورت آنلاین در هلند میباشد. در ترم جاری، تقریباً در تمام دروس از آموزش آنلاین استفاده میشود و دانشجویانی که قبلا به آن کشور اعزام شده اند از این امر بسیار راضی هستند. با این حال، به محض کسب اطلاعات جدیدتر و  بیشتر، موسسه نسبت به اطلاع رسانی اقدام خواهد کرد.

 

پرسش دوم: اگر شهریه و هزینه های سال تحصیلی 2020/2021 پرداخت شود اما به دلیل شرایط فعلی قادر به رفتن به هلند نباشند چه بر سر مبالغ پرداختی خواهد آمد؟

پاسخ: باید بدانید که شما این امکان را دارید که قبل از 31 آگوست 2020 درخواست خود را بدون هزینه های اضافی و بدون هیچ گونه تعهد بیشتر پس بگیرید. اگر قبلاً شهریه، هزینه مسکن و/یا هزینه بیمه خود را پرداخت کرده اید، هزینه ها به طور کامل به شما بازپرداخت خواهد شد. هنگامی که دانشگاه هنوز مراحل استفاده از ویزا و اجازه اقامت را شروع نکرده باشد، هزینه ویزا و اقامت نیز به شما بازپرداخت میشود.

  
پیوندها
 سفارت نروژ در تهران
 سفارت هلند در ایران
 سازمان امور دانشجویان
 همایش های ایران
نگرانی,های,کورونایی,دانشجویان,متقاضی,تحصیل,هلند,
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات