R&D Study Services  (RDSS)       E-Mail: info@rdss.org      Address: PO Box 173, Tehran 14195, Iran      Phone: +98 (21) 440 30 410      Fax: +98 (21) 89 773 779  
   
به سامانه مؤسسه رویش و دانش خوش آمدید                                                                                                                                                                             امروز 
منوی اصلی
 
 
نروژ را انتخاب کن
نروژ را انتخاب کن.jpg (567×96)


آیا دانشجو بلندپروازی هستی که میخواهی ضمن برخورداری از لذت زندگی فرصتهای شغلی خود را بهبود ببخشی؟ پس، نروژ را انتخاب کن!

 

آموزش با کیفیت

دانشگاهها و کالجهای دانشگاهی نروژ علیرغم اینکه کشور کوچکی است، آموزش با کیفیتی را ارائه میدهند که دانشجویان خارجی نیز از آن بهره مند میشوند. تحصیل در نروژ امکان شغلی شما را چه در داخل و چه در خارج از کشور بهبود میبخشد. با این حال، احتمال اینکه از فضای غیررسمی دانشگاه غافلگیر شوید زیاد است. اساتید به راحتی قابل دسترسی هستند، کلاسها اغلب در گروههای کوچک برگزار میشود و به عنوان یک دانشجو شما را به پرورش ذهن نقاد ترغیب میکنند. آنها معتقدند این بهترین راه برای آماده سازی شما برای آینده است.


زبان انگلیسی

تعداد قابل توجهی از برنامه ها و دوره های تحصیلی به زبان انگلیسی تدریس میشوند. دانشجویان اعزامی از کشورهای غیر انگلیسی زبان میبینند که مهارت های انگلیسی آنها در طول تحصیل در نروژ بهبود می یابد، در حالی که دانشجویان انگلیسی زبان نیز خسته نخواهند شد. سطح بالای انگلیسی در جامعه به طور کلی تحصیل و زندگی در نروژ را آسان میکند.

 

طبیعت

تحصیلات خود را با ماجراهای شگفت انگیز در فضای باز ترکیب کنید. شفق قطبی (چراغ های شمالی)، آفتاب نیمه شب، فیورد، کوه و ... را تجربه کنید. ما می توانیم برای همیشه ادامه دهیم. طبیعت هرگز از هر کجا که در نروژ قرار داشته باشید فاصله ای ندارد. یا فقط می توانید از هوای تازه ، آب تمیز و فضای بسیار زیاد لذت ببرید. به عنوان یک دانشجو در نروژ ، هرگز از تجربه های بی نظیر طبیعت کم نخواهید بود. اطمینان حاصل کنید که بیشترین بهره را از آن ببرید. این ممکن است یک بار در طول زندگی شما باشد!

 

آموزش رایگان

نروژ کشوری کوچک با منابع بزرگ است. حفظ و توسعه یک سیستم آموزشی با کیفیت بالا، که برای همه رایگان است ، صرف نظر از زمینه جتماعی و اقتصادی دانش جو، برای مقامات نروژی در اولویت قرار دارد. این سخاوت در رایگان نگه داشتن تحصیلات دانشگاهی در مورد دانشجویان بین المللی نیز صدق میکند. با این حال، بدانید که نروژ کشوری با هزینه بالای زندگی است و به عنوان یک دانشجوی بین المللی باید بتوانید هزینه های زندگی خود را در نروژ در طول تحصیل تأمین کنید.

 

جامعه

نروژ یک جامعه مدرن است. برابری ارزشی است که عمیقاً هم در جامعه و هم در قوانین و سنتهای نروژ ریشه دارد. دانشجویان در دانشگاه از استانداردها و خدمات فنآوری بالا، امکانات و تجهیزات مدرن و همچنین آموزش ابتکاری بهره میبرند. نروژ همچنین به عنوان یک جامعه ایمن دیده می شود - تقریباً در هر کجا که باشید می توانید احساس امنیت کنید.

 

منتظر چه هستی؟ همین امروز فرصت های تحصیلی خود را در نروژ جستجو کن!

 

موسسه رویش و دانش، دارای مجوز اعزام دانشجو به هلند و نروژ، از آغاز تا پایان همگام و همراه شماست.

مشاور همراه (موبایل و واتساپ): ۰۹۱۰۹۳۰۳۳۸۹


why2ny_frontpage_banner.jpg (564×342)

  
پیوندها
 سفارت نروژ در تهران
 سفارت هلند در ایران
 سازمان امور دانشجویان
 همایش های ایران
نروژ,انتخاب,کن,
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic